Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Kilka słów o nas

Muzeum Mydła i Historii Brudu to miejsce niezwykłe, tak jak jego nazwa! Chcemy aby każdy z naszych Gości wyszedł z uśmiechem na ustach i z mydełkiem w kieszeni. Staramy się opowiadać historię poprzez ciekawostki, również te nienajlepiej pachnące, podszkolić w praniu na tarze, przenieść w  czasie do średniowiecznej łaźni albo zważyć mydło w Kolonialce u Dziadziusia Ażurowego. Do tego w ramach warsztatów mydlanych każdy może stać się artystą - zaprojektować i wykonać swoje własne mydło, które oczywiście zabierze ze sobą na pamiątkę tych magicznych chwil spędzonych w naszym Muzeum!

 

Dla naszych Gości oferujemy również  obwoźne zajęcia mydlarskie oraz urodziny dla dzieci i dorosłych! Szczególy znajdą Państwo na stronie. 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacje wejścia do muzeum w okresie ferii zimowych!
Rezerwacje wejścia do muzeum w okresie ferii zimowych!
15.02.2015
czytaj więcej
Godziny otwarcia Muzeum w czasie Świąt Bożego Narodzenia
Godziny otwarcia Muzeum w czasie Świąt Bożego Narodzenia
21.12.2014
czytaj więcej
Przedświąteczna oferta dla szkół!
Przedświąteczna oferta dla szkół!
10.11.2014
czytaj więcej
Zobacz wszystkie

Jak do nas dojechać

Nasze Muzeum znajduje się na ulicy Długiej 13, czyli w obrębie Starego Miasta, tuż przy Wyspie Młyńskiej. Niestety na ulicy Długiej w godzinach pracy Muzeum nie można zaprakować. Najlepiej samochód zostawić na ulicy Mennica, na Wyspie Młyńskiej lub na parkingach przy ulicy Grodzkiej.

Jeśli będą Państwo korzystali z komunikacji miejskiej, najbliżej muzeum (ok 200 metrów) znajduje się przystanek autobusowy Nowy Rynek. Dojechać można autobusami linii: 51, 52, 53, 55, 56, 58 i 59, prawie z każdej części miasta.