Certyfikat internautów 2017

Szanowni Goście,

Jesteśmy wyróżnieni wśród 16 obiektów z całej Polski, które walczą o Certyfikat Internautów 2017. To bardzo ważne głosowanie, ponieważ zalezy od najważniejszych osób: od Zwiedzających! Liczymy na Państwa głosy i z góry dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Link: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/certyfikat-internautow-rozpoczynamy-glosowanie

Miło nam również poinformować, iż bierzemy również udział w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny, organizowany od 15 lat przez Polską Organizację Turystyczną. Niech się dzieje!