Noc Muzeów w Muzeum Mydła

20 maja zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji Nocy Muzeów.

• bilety w obniżonej cenie będą obowiązywać na pokazy w godzinach 16:30, 18:00, 19:30, 21:00 i 22:30. Bilety należy wcześniej zarezerwować;
  • przed muzeum przygotujemy dla Państwa specjalną strefę relaksu;
  • zachęcamy wszystkich do udziału w wanienkowej grze miejskiej! Karty gry dostępne w muzeum. Na uczestników czekają darmowe wejściówki na pokazy.

W związku z tym, iż 20 maja Muzeum jest czynne do 24:00, w niedzielę 21 maja otwieramy o godzinie 12:00.