Poczta Świętego Mikołaja

W tym roku również będziemy oferować dzieciom fantastyczną zabawę ze Świętym Mikołajem.

W dniach 4-8 grudnia działać będzie Poczta Świętego Mikołaja. Wśród atrakcji oczywiście nie zabraknie spotkania z Mikołajem, będą specjalne warsztaty mydlane, warsztaty tworzenia czekolady, Elfy i wariacje w Krainie Śniegu. Jeśli zima nie dopisze, u nas zawsze będzie śnieg! :-)

Poczta otwarta będzie na ulicy Zduny 8 w Bydgoszczy.
Informacje i rezerwacje:
pod numerem 574-783-728 lub  pocztaswm@gmail.com