Weekend za pół ceny

Od godziny 17:00 w piątek 5 października, do godziny 18:00 w niedzielę 7 października, jest ogólnopolski "Weekend za pół ceny".

W tym okresie bilety indywidualne na zwiedzanie muzeum są tańsze o połowę! Bilet kosztuje więc jedynie 7,50 zł!

Oferta nie dotyczy biletów rodzinnych, grup zorganizowanych oraz asortymentu w muzealnym sklepie.

Gorąco zachęcamy do składania rezerwacji, ponieważ liczba miejsc na wytyczone godziny zwiedzania jest ograniczona.

Muzeum Mydła i Historii Brudu bierze udział w akcji organizowanej zarówno przez Polską Organizację Turystyczną (POT) oraz Metropolię Bydgoską. Promocje nie łączą się.