Zmiana cen biletów od 1 września 2018 roku

Szanowni Goście,

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję nadal gościć Państwa w naszych progach. Z powodu wzrostu obciążeń fiskalnych i kosztów prowadzenia firmy, rosnących cen surowców, półproduktów, zmuszeni zostaliśmy do niewielkiej korekty cen biletów.
Od 1 września 2018 roku ceny kształtować będą się następująco:
Bilet indywidualny – 15 zł
Bilet grupowy (powyżej 10 osób) – 14 zł
Bilet rodzinny (4-5 osób) – 49 zł
Ceny biletów na oprowadzanie w języku angielskim nie ulegają zmianie – 15 zł.
Mamy nadzieję, że podwyżka będzie dla Państwa niezauważalna, ponieważ Muzeum nie odwiedza się przecież codziennie.
W zamian za to już we wrześniu nastąpi miła niespodzianka dla odwiedzających. A właściwie, dwie duże niespodzianki dla Gości. Będą to stałe elementy ekspozycji i sięgniemy czasów starożytnych oraz bardzo współczesnych, choć z innego kontynentu.
Pragniemy dać Państwu możliwość rezerwacji biletów w niższej cenie, zatem przy każdej rezerwacji złożonej do dnia 31 sierpnia 2018 roku na terminy po 1 września nadal obowiązywać będzie dotychczasowa cena!

Z poważaniem

Właściciele Muzeum Mydła i Historii Brudu