Zmiana cen "Urodzinek" w Muzeum Mydła

Szanowni Państwo,

Od 1 października następuje zmiana cen za "Urodzinki dla dzieci" w Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Poniżej uaktualniony cennik:

Poniedziałek - czwartek, godz. 17:00 - cena: 450 zł (cena za grupę do 10 osób; każda kolejna osoba 45 zł)
Piątek - niedziela, godz. 8:45 lub 17:00 - cena 500 zł (cena za grupę do 10 osób; każda kolejna osoba 50 zł)

Rezerwacje, które zostaną złożone do końca września, będą rozliczane promocyjnie: 400 zł i adekwatnie 450 zł, czyli o 50 zł mniej.