Bilet przyszłości do Muzeum Mydła i Historii Brudu

Wszyscy mamy już dosyć siedzenia w domu, ale...

...dla bezpieczeństwa tak właśnie musi być. Powoli zapominamy, jak wygląda świat zewnętrzny i po zakończeniu kwarantanny, każdy z nas ruszy odkrywać świat na nowo. Wychodzimy temu naprzeciw i proponujemy już teraz zaopatrzyć się w bilet przyszłości do Muzeum Mydła i Historii Brudu, żeby nie zabrakło dla Was miejsca. Jest 5 rodzajów biletów:

1. Bilet przyszłości "Indywidualny" - umożliwia wejście do Muzeum jednej osobie i przeżycie 60-minutowej przygody składającej się z warsztatów mydlanych i zwiedzania z przewodnikiem.
  2. Bilet przyszłości "Zrób to Sam" - umożliwia to samo co cegiełka indywidualna, ale dodatkowo darczyńca otrzymuje od nas pocztą zestaw do samodzielnej produkcji mydła.
  3. Bilet przyszłości "rodzinny" - umożliwia wejście do Muzeum dla maksymalnie 5 osób i przeżycie 60-minutowej przygody składającej się z warsztatów mydlanych i zwiedzania z przewodnikiem.
  4. Bilet przyszłości "rodzinny+" - umożliwia to samo co bilet przyszłości "rodzinny" + zestaw do samodzielnego robienia mydła w domu, co by Wam umilić oczekiwanie na wizytę i film "Mydlmy się - Historia najważniejszej kostki świata".
  5. Bilet przyszłości "Perfekcyjne Ja" - umożliwia to samo co cegiełka indywidualna oraz dodatkowo darczyńca otrzyma niespodziankową paczkę naturalnych kosmetyków od Bydgoskiej Wytwórni Mydła.

Kliknij w stare cegły, by kupić bilet przyszłości

Wszystkie bilety przyszłości do Muzeum będzie można zrealizować po ponownym otwarciu naszego obiektu. Pamiętajcie, że nasze Muzeum jest małe i mimo posiadania Biletu Przyszłości należy zarezerwować sobie wcześniej miejsce. Bilety przyszłości można zrealizować do 03.05.2021. Dodatkowo każdy, kto zakupi którykolwiek bilet, przyszłości otrzyma "Weekendownik", który ułatwi planowanie wyjazdu do Bydgoszczy!

Jak wiecie, sytuacja jest ciężka, a my nie chcemy i nie zamierzamy składać broni. Muzeum Mydła i Historii Brudu jest całkowicie prywatną inicjatywą, czyli to dzięki WAM możemy robić to, co kochamy. Jako prawie 30-osobowy zespół jesteśmy jak jedna wielka rodzina, dlatego Muzeum nie zmieniło swojego składu mimo kryzysu. My nie wierzymy w przypadki. Gdy Daria i Adam spotkali się i wpadli na pomysł stworzenia Muzeum mówiącego o mydle i brudzie, nikt nie przypuszczał, że kilka lat później ich obiekt stanie się jednym z najważniejszych miejsc turystycznych Bydgoszczy. Nikt nie spodziewał się, że coś, co nazywa się "Muzeum Mydła i Historii Brudu" zdobędzie większość najważniejszych nagród turystycznych w kraju! Nikt się nie spodziewał, że dziesiątki pracowników nie tylko znajdą tutaj dom, ale przede wszystkim rozwiną swoje umiejętności i staną się specjalistami w wielu dziedzinach. Nikt też się nie spodziewał, że to wszystko będzie zagrożone przez ogólnoświatową epidemię. Wierzymy, że to wszystko było robione "po coś" i że tuż po epidemii spotkamy się wszyscy razem jak zwykle, na ul. Długiej w Bydgoszczy.