Bydgoska Karta Turysty

9 czerwca wystartowała Bydgoska Karta Turysty!

To świetna opcja dla osób planujących wizytę w Bydgoszczy pozwalająca skorzystać z wielu zniżek i darmowych wstępów.

Karta dostępna jest w formie aplikacji mobilnej, przez którą zakupić można PAKIET ZWIEDZANIE. W ramach pakietu można zwiedzić miasto z przewodnikiem, popłynąć tramwajem wodnym czy też wejść za darmo do kilkunastu muzeów, w tym do naszego Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Po więcej informacji zajrzyjcie na stronę Bydgoskiej Karty Turysty! https://karta.visitbydgoszcz.pl/

ZAPAMIĘTAJ!

Wizyta w Muzeum Mydła i Historii Brudu z kartą turysty możliwa jest tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (52 515 70 15) lub mailowej (warsztaty@muzeummydla.pl).

Gdy przyjdziesz do Muzeum skieruj się do kasy, pracownik muzeum poprosi Cie o podanie numeru karty, w celu zweryfikowania ważności pakietu.

Pakiet musi być ważny w chwili wizyty w muzeum, a nie w czasie dokonywania rezerwacji.