Koncert online!

Kochani! Mamy dla Was niespodziankę!


Serce nam rośnie, gdy widzimy jak bardzo chcecie nam pomóc przetrwać ten trudny okres. Adrianna Rychwalska i Kris Forbot postanowili wspomóc naszą zrzutkę, robiąc to, co potrafią najlepiej, czyli grając i śpiewając.

W najbliższą środę (14.04.2021) o 20:00 wpadajcie na naszego Facebooka!

Będziecie mogli posłuchać coverów polskiej muzyki rozrywkowej. Wiecie co to oznacza? Że musicie kupić czipsy, popcorn i inne przekąski, przygasić światło w domu i bawić się razem z nami. O resztę zadbamy wspólnie ze wspaniałymi artystami.

Kris Forbot - Na scenie muzycznej od 2006 r. Brał udział w tworzeniu zespołów rockowych m.in. Neutral Noise i Dża Dża Binks. Ponadto współpracował z zespołem pARTyzant, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz Golden Life. Obecnie współpracuje sesyjnie w różnych projektach muzycznych od rocka przez pop do muzyki house`owej.

Adrianna Rychwalska - Absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej z Wychowaniem Muzycznym na Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz wokalistyki jazzowej i muzyki estradowej na Akademia Muzyczna w Gdańsku. Muzyką interesuje się od dziecka. Laureatka konkursów: Młodych Talentów w Bydgoszczy, Swingującego Kruka i Festiwalu Piosenek Jacka Kaczmarskiego. Obecnie wychowawca przedszkolny, prowadząca zajęcia muzyczne z maluszkami.

Koncert możecie obejrzeć klikając TUTAJ