Kupuj przez internet!

Święta za pasem, więc nie ma co czekać do ostatniej chwili! Przygotowaliśmy dla Was...

...specjalne zestawy wielkanocne które możecie kupić niewychodząc z domu lub jeśli bylibyście w pobliżu naszego Muzeum, to od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-14:00 też znajdziecie te cudeńka.

Wszystkie wyroby z Muzeum Mydła są ręcznie robione z zachowaniem najwyższej staranności i zasad higieny. Pracujemy na najlepszych, organicznych składnikach, a nasze produkty służą zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Wielkanocne zestawy są efektowne i użyteczne, zapakowane w ekologiczny kartonik i przewiązane wstążką. Na państwa prośbę możemy włożyć kartkę z życzeniami wypisanymi dla obdarowywanej osoby.

2 półkule kąpielowe + naturalne mydło wielkanocny zajączek / 2 mydła wielkanocne + półkula kąpielowa
Kula kąpielowa: 30 g
Waga mydła glicerynowego ok. 100 g
Cena: 29 zł z ozdobnym opakowaniem

Szampon w kostce + półkula kąpielowa + naturalne mydło wielkanocny zajączek
Szampon waga: 65 g
Kula kąpielowa: 30 g
Waga mydła glicerynowego ok. 100 g
Cena: 39 zł z ozdobnym opakowaniem

Mydełko wielkanocne - zajączek
Każdy zajączek ma nieco inny wygląd. Waga mydła to ok. 100 g
Opakowane w ekologiczny kartonik stanowi drobny prezent dla dziecka lub dorosłego.
Cena: 13 zł

Naturalne mydło solne do stóp + pumeks marokański - idealny prezent
Mydło waga: 85 g
Naturalny zestaw kosmetyków do stóp przygotuje je do sezonu wiosennego. Mydło solne wspaniale oczyszcza. Przy użyciu naturalnego pumeksu z Maroka nie musimy obawiać się podrażnień.
Cena: 26 zł

Gumowa kaczka + mydła dla dzieci klocki LEGO + pastylki kąpielowe - Dziecięcy zestaw kąpielowy
Zestaw, który umili kąpiel każdemu dziecku! Klocki lego do kąpieli, każdy w innym kolorze. Posłużą na wiele razy. Dodatkowo w zestawie jest kultowa gumowa kaczuszka oraz małe kulki musujące. Dzieci nie będą chciały wychodzić z wanny! Produkty są bezpieczne dla dzieci. Nie należy ich spożywać.
Waga mydeł to ok. 120 g
Pastylki kąpielowe dostępne są w dwóch wariantach zapachowych: waniliowa babeczka lub puder dziecięcy
Cena: 25 zł

Pistolet + granat - idealne mydła dla chłopca
Zestaw militarny do kąpieli. Mydło atestowane z barwnikami, które są neutralne dla skóry. Świetna zabawa w kąpieli. Mydła zapakowane są w ozdobny, ekologiczny kartonik.
Waga mydeł to ok. 150 g

Cena: 19 zł

Zestaw do produkcji mydła

W skład zestawu wchodzą: 2 foremki, 2 kolory, 2 zapachy, 4 dodatki, ok 200g masy glicerynowej przeźroczystej, ok. 100g masy glicerynowej matowej, instrukcja.

Cena: 40 zł

Podane ceny nie uwzględniają przesyłki. Dokonywać zamówienia możecie na naszym profilu Allegro lub OLX. Czas realizacji to ok 4-5 dni roboczych. Kliknij w logo danego portalu, aby przenieść się na nasz profil!