#lokalnielojalni

Trudne nastały czasy, ale my nie składamy broni!

#lokalnielojalni to projekt, który ułatwi, usprawni i obniży koszt zakupów.

Nasz sklep Muzealny będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-14:00!

Bydgoska Wytwórnia Mydła, Centrum gier Pegaz, BioMarket - bioekowy.pl, Parzymy Tutaj, Vegab, Sicario Food, Bistro Restauracja Katarynka, Moodie Foodie to miejsca, które znajdują się w centrym Bydgoszczy. Jadąc w jedno, możecie zachaczyć o drugie. Kupując jedzenie, możecie wpaść po mydełko lub planszówkę. Pokaż rachunek z jednego z tych miejsc aby trzymać 10% zniżki u pozostałych!

Czyli najprościej mówiąc zjecie, napijecie się, zabierzecie rozrywkę do domu no i oczywiście pozostaniecie czyści i nawilżeni szybko, łatwo i przyjemnie :)

Regulamin akcji #LokalnieLojalni

1. Regulamin określa zasady oraz tryb przyznawania rabatu (kodów rabatowych) za zakupy asortymentu u niżej wymienionych partnerów:

•  Bydgoska Wytwórnia Mydła
  •  Muzeum Mydła
  •  Centrum Gier Pegaz
  •  Bioekowy.pl
  •  Parzymy Tutaj
  •  Vegab
  •  Sicario Food
  •  Katarynka Bistro
  •  Moodie Foodie

2.  Akcja promocyjna organizowana przez 9 lokalnych przedsiębiorców tj: Bydgoska Wytwórnia Mydła; Muzeum Mydła, Centrum Gier Pegaz, Bioekowy.pl, Parzymy Tutaj, Vegab, Sicario,  Katarynka Bistro, Moodie Foodie (liczba przedsiębiorców może ulec zmianie) na zasadach i w okresie opisanym w niniejszym regulaminie, polegająca na tym, że przy zakupach u jednego z wymienionych przedsiębiorców uczestnik otrzymuje rabat do wykorzystania u innego przedsiębiorcy z wyżej wymienionej listy. Skorzystanie z kodu rabatowego jest dobrowolne.

3. Rabat (kod rabatowy) w wysokości 10% uczestnik otrzymuje po zakupie na min. 30 zł u danego przedsiębiorcy.

4. Aby wykorzystać rabat u innych przedsiębiorców należy dokonać zakupów na min. 30 zł i okazać kod rabatowy (dot. zakupów on-line bydgoskawytworniamydla.pl i bioekowy.pl) lub paragon/zdjęcie paragonu u pozostałych partnerów.

4. Kod rabatowy ważny jest przez 2 tygodnie od jego uzyskania.

5. Kod rabatowy łączy się z innymi promocjami.

6. Zakupów można dokonywać stacjonarnie oraz on-line.

7. Akcja promocyjna trwa do odwołania

8. Reklamacje dotyczące przyznawania kodów promocyjnych powinny być kierowane na adres d.kieraszewicz@muzeummydla.pl

9. Niniejszy regulamin dostępny jest na stronach www oraz stacjonarnie u partnerów biorących udział w akcji

10. Akcja promocyjna praz postanowienia regulaminu wchodzą w życie od dnia 18.03.2020r.