Muzeum za półceny!

Kolejna edycja akcji „Metropolia za pół” - sprawdź atrakcje!

Kolejna edycja akcji „Metropolia za pół” przed nami! Akcja odbędzie się w dniach 27-29 września 2019 r.. Organizatorami są: Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz. Muzeum Mydła i Historii Brudu również bierze udział w tym wydarzeniu!

W weekend eventu będziecie mogli zakupić bilet indywidualny na zwiedzanie muzeum z przewodnikiem w cenie – 7,5 zł!

Obniżone będą również ceny pocztówek oraz plakatów.

W celu rezerwacji miejsc prosimy dzwonić pod numer: +48 52 515 70 15.

Z oferty „Metropolia za pół” będzie można skorzystać nie tylko na terenie miasta, ale również w gminach ościennych tj.: Białe Błota, Nowa Wieś Wielka, Barcin, Osielsko, Bydgoszcz, Pruszcz, Dąbrowa Chełmińska, Rojewo, Dobrcz, Sadki, Kcynia, Sicienko, Koronowo, Solec Kujawski, Łabiszyn, Szubin, Mrocza, Żnin, Nakło.

Ideą akcji jest obniżenie co najmniej trzech produktów lub usług, przez każdego z partnerów.

Udział w evencie „Metropolia za pół” bierze około 200 firm i instytucji na terenie Bydgoszczy i regionu. W wyznaczonym terminie będzie można skorzystać z produktów i usług w cenach obniżonych dokładnie o połowę!

Taki weekend jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi! To również świetny element promocyjny miasta, integrujący społeczność i zachęcający do skorzystania z bogatych ofert firm.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie tego weekendu z nami!