Mydlmy się! Historia Najważniejszej Kostki Świata

Ostrzegaliśmy, że szykujemy dla Was niespodziankę :)

Od ponad 7 lat w naszym Muzeum jest ciągła wrzawa. Większość z nas, gdy wraca do domu, włącza muzykę lub telewizor, bo bez słodkich muzealnych dźwięków jest jakoś dziwnie cicho. Ostatnio z uwagi na epidemię koronawirusa SARS-COV-2 zniknęły wszystkie dźwięki, a my zaczęliśmy się czuć bardzo źle.

Dlatego postanowiliśmy coś z tym zrobić! Skoro Wy nie przyjdziecie do Muzeum, to Muzeum przyjdzie do Was!

Mydlmy się! Historia Najważniejszej Kostki Świata - to pomysł, na zwiedzenie Muzeum w przyjemnym i bezpiecznym domowym zaciszu z dala od wstrętnych wirusów. Wystartujemy we wtorek 24.03.2020 o godzinie 18:00 i spędzimy razem ok. 1,5 h, podczas których:

• Zabawny film z narracją,
  • ciekawe doświadczenie chemiczne, które będziesz mógł przeprowadzić z dziećmi w domu
  • możliwość zadawania pytań na żywo w formie Q & A
  • niespodzianka i prezenty od nas, które będą zawieszone w grupie.

Bilety są dostępne w dwóch wariantach:

• bilet na wydarzenie – 10 zł
  • bilet na wydarzenie wraz z zestawem mydeł dla całej rodziny – 50 zł (w cenie wysyłka na terenie całej Polski. Wysyłka paczek z mydłami nastąpi do 27.03.2020)

Wydarzenie ma charakter edukacyjny, ale jest to też nasz pomysł, jak przetrwać ten trudny czas z całą naszą załogą. Pamiętajcie, że nie ma nas bez Was!

Pozostałe potrzebne informacje oraz sposoby zakupu biletów znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebooku'u.