Nowe mydła dostępne online!

Jeszcze więcej produktów z naszego mydlanego sklepu możecie kupić online!

Mamy dla Was nowe produkty, które możecie kupić pozostając w domu! Jeśli jednak będziecie mieli okazję przejść się koło naszego Muzeum, to jest ono otwarte od poniedziałku do piątku w godznach 10:00-14:00.

Wszystkie wyroby z Muzeum Mydła i Historii Brudu są robione ręcznie robione z zachowaniem zasad higieny i z najwyższą starannością. Korzystamy jedynie z najlepszych skłądników organicznych, a z naszych produktów korzystają zarwno dzieci, jak i dorośli. Zestawy Mydlane są praktyczne i piękne, zapakowane w ekologiczny kartonik i przewiązane wstążką. Dodatkowo, na Waszą specjalną prośbę, mozemy włożyć karteczkę z życzeniami wypisanymi dla obdarowanej osoby.

Półkula kąpielowa + naturalne mydło serce + Hydrolat Różany
Idealny zestaw do odprężającej wieczornej kąpieli.
Kula kąpielowa: 30 g
Waga mydła glicerynowego ok. 80 g
Pojemność hydrolatu: 50 ml
Cena: 39 zł z ozdobnym opakowaniem

Półkula kąpielowa + mydło słonecznik + Peeling Korundowy
Kula kąpielowa: 30 g
Waga mydła glicerynowego ok. 80 g
Pojemność peelingu: 30 ml
Cena: 32 zł z ozdobnym opakowaniem

Mydełko arbuz
Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a przecież najlepszym sposobem na ugaszenie pragnienia jest soczysty arbuz. Teraz również w formie mydła w Twojej łazience.
Waga mydła to ok. 60-70 g
Cena: 8 zł

Mydlane lody
Lody, lody dla ochłody. Każdy z lodów ma nieco inny wygląd.
Waga mydła to ok. 80 g
Cena: 10 zł

Mydełko miś / róża
Każdy miś i każda różą ma nieco inny wygląd. Opakowane w ekologiczny kartonik stanowi drobny prezent dla dziecka lub dorosłego.
Waga mydła to ok. 80-90 g
Cena: 15 zł

Naturalne mydło solne do stóp + pumeks marokański - idealny prezent
Naturalny zestaw kosmetyków do stóp przygotuje je do sezonu wiosennego. Mydło solne wspaniale oczyszcza. Przy użyciu naturalnego pumeksu z Maroka nie musimy obawiać się podrażnień.
Mydło waga: 85 g
Cena: 26 zł

Gumowa kaczka + mydła dla dzieci klocki LEGO + pastylki kąpielowe - Dziecięcy zestaw kąpielowy
Zestaw, który umili kąpiel każdemu dziecku! Klocki lego do kąpieli, każdy w innym kolorze. Posłużą na wiele razy. Dodatkowo w zestawie jest kultowa gumowa kaczuszka oraz małe kulki musujące. Dzieci nie będą chciały wychodzić z wanny! Produkty są bezpieczne dla dzieci. Nie należy ich spożywać.
Pastylki kąpielowe dostępne są w dwóch wariantach zapachowych: waniliowa babeczka lub puder dziecięcy.
Waga mydeł to ok. 120 g
Cena: 25 zł

Gumowa kaczka + mydlany pistolet  + pastylki kąpielowe - Dziecięcy zestaw kąpielowy
Zestaw, który umili kąpiel każdemu chłopcu! Mydlany pistolet zapewni bezpieczeństwo podczas każdej kąpielu. Dodatkowo w zestawie jest kultowa gumowa kaczuszka oraz małe kulki musujące. Nie wiemy jak Wy, ale my zostajemy w naszych wannach. Produkty są bezpieczne dla dzieci. Nie należy ich spożywać.
Waga mydeł to ok. 60 g
Cena: 24 zł

Pistolet + granat - idealne mydła dla chłopca
Zestaw militarny do kąpieli. Mydło atestowane z barwnikami, które są neutralne dla skóry. Świetna zabawa w kąpieli. Mydła zapakowane są w ozdobny, ekologiczny kartonik.
Waga mydeł to ok. 150 g

Zestaw do produkcji mydła
W skład zestawu wchodzą: 2 foremki, 2 kolory, 2 zapachy, 4 dodatki, ok 200g masy glicerynowej przeźroczystej, ok. 100g masy glicerynowej matowej, instrukcja.
Cena: 40 zł

Bawełniana Ekotorba na zakupy ze wzorami
Wytrzymały i wielokrotnego użytku, za to właśnie kochamy ekotorby. Wystarczy je wyprać i są jak nowe. Teraz również z kultowymi wzorami. Do wyboru 4: "Myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny", "Myjcie się chłopaki, bo Was zjedzą robaki", "Kto ma pralkę Franie, ten ma czas na całowanie", "Do Bydgoszczy będę jeździl, a tutaj nie będę kupował".
Wysokość: 39 cm
Szerokość: 34 cm
Wysokość uchwytów: 30 cm

Kubki barowe z nadrukiem
Każdy z nas pił kiedyś kompot z takich kubków. Różnica jest taka, że tamte nie miały takich super wzorów. Do wyboru "Myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny", "Myjcie się chłopaki, bo Was zjedzą robaki".
Pojemność: 500 ml
Cena: 23 zł

Gumowe kaczki dziwaczki do kąpieli
Jak wszyscy doskonale wiemy, kaczki są bardzo wszechstronne. Wystarczy uwierzyć w siebie i można być kim się chce i nasze kaczki właśnie myślą w ten sposób.
Wysokość produktu: 8 cm
Głębokość produktu: 7 cm
Szerokość produktu: 8 cm
Cena: 19 zł

Podane ceny nie uwzględniają przesyłki. Dokonywać zamówienia możecie na naszym profilu Allegro lub OLX. Czas realizacji to ok 3-4 dni robocze. Kliknij w logo danego portalu, aby przenieść się na nasz profil!