Skorzystaj z nowego systemu rezerwacji online!

Teraz możesz samemu zarezerwować miejsce w naszym Muzeum. Bez czekania, szybko, łatwo i przyjemnie.

System Rezerwacji Online

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, od 1 marca 2020 uruchomiliśmy system rezerwacji online, który pozwala własnoręcznie zarezerwować miejsce w naszym Muzeum na standardowy program (warsztaty mydlane + zwiedzanie z przewodnikiem). Za jego pomocą możecie od razu opłacić bilety i skrócić czas oczekiwania na sklepie. Po zakupie biletu każdy gość otrzyma potwierdzenie na podany adres e-mail, które należy pokazać kasjerowi po wejściu do Muzeum.

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Grupy zorganizowane powyżej 45 osób proszone są o składanie rezerwacji za pomocą formularza kontaktowego w zakładce Kontakt. O to samo prosimy grupy zainteresowane ofertami łączonymi oraz grupy zainteresowane zwiedzaniami poza godzinami funkcjonowania Muzeum - 08:00, 09:00, 18:00.

Grupy chcące zarezerwować Gwarową Lekcję Muzealną zapraszamy do kontaktu na adres gwara@muzeummydla.pl

W razie problemów zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza na stronie Kontakt.