Toaletowa Noc Muzeów

To pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Mieliśmy wielkie plany, ale jak dobrze wiecie, sytuacja mocno się pokiełbasiła. My tak już mamy, że zawsze musimy coś robić. Dlatego zapraszamy Was na Toaletową Noc Muzeów, która odbędzie się 16.05.2020! Tym razem, wydarzenie odbędzie się zarówno na żywo w Muzeum, jak i online na naszym Muzealnym Facebooku, bo chcemy, żeby jak najwięcej gości mogło nas odwiedzić.

W Muzeum

• przewodnicy opowiedzą o historii toalet,
  • będziecie mogli wziąć udział w warsztatach tworzenia soli kąpielowych.

Łączny czas takiego wejścia to ok. 45 minut. Startujemy o 17:00 i co 30 minut 10 osób będzie mogło wejść do Muzeum. Zarezerwuj sobie miejsce pod numerem 52 515 70 15 lub mailowo na warsztaty@muzeummydla.pl. Bilet na samo zwiedzanie kosztuje 9 zł, a wersja z warsztatami 14 zł.

W internecie

• obejrzycie film o historii toalet,
  • weźmiecie udział w warsztatach z przygotowywania soli kąpielowych,
  • wszystko zakończy się krótkim Q&A.

Łączny czas to ok. 60-90 minut. Startujemy o 21:00! Aby wziąć udział kup bilet dostępny na portalu Evenea https://app.evenea.pl/event/toaletowanocmuzeow/

Po zakupieniu biletów zapraszamy Was do zamkniętej grupy https://www.facebook.com/groups/880812032390790/. Żeby się do niej dostać, wpiszcie numer zamówienia lub adres email, z którego dokonywaliście zakupu.

Show będzie idealne dla rodzin, dzieci w wieku od lat 10 do 100 :)

Regulamin Toaletowej Nocy Muzeów

1. Toaletowa Noc Muzeów zaczyna się o godzinie 17:00 i kończy o 22:00
  2. Wejścia na wydarzenie odbywać się będą o ustalonych godzinach: 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30.
  3. Istnieją dwa rodzaje biletów na Toaletową Noc Muzeów:
    1. Bilet na zwiedzanie – 9 zł – Obejmuje przejście przez Muzeum i wysłuchanie opowieści przewodników o historii toalet.
    2. Bilet na zwiedzanie + warsztaty – 14 zł – Obejmuje to, co bilet na zwiedzanie oraz umożliwia udział w warsztatach z tworzenia soli do kąpieli.
  4. W trosce o bezpieczeństwo gości ilość miejsc na każde zwiedzanie jest ograniczona do 10.
  5. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc, której można dokonać telefonicznie pod numerem 52 515 70 15 lub mailowo na adres warsztaty@muzeummydla.pl
  6. W przypadku jakiegokolwiek spóźnienia po stronie gości Muzeum może odmówić wpuszczenia na wydarzenie.
  7. Przed każdym wejściem odbywać się będzie obowiązkowe mycie rąk.
  8. Biorąc udział w wydarzeniu, uczestnicy wyrażają zgodę na uwiecznianie za pomocą fotografii i filmów oraz na rozpowszechnianie ich wizerunku w celach promocyjnych.
  9. Bilety na wydarzenie online będą dostępne do 16.05.2020 20:00.
  10. Organizator (Muzeum Mydła i Historii Brudu) zastrzega sobie prawo do odwołania (z całkowitym zwrotem kosztów) lub przeniesienia wydarzenia na inny termin bez podawania przyczyny.
  11. W przypadku niewykorzystania biletu, z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora, nie podlega on wymianie lub zwrotowi.