Zamknięte do odwołania

Wszyscy jesteśmy świadomi sytuacji z koronawirusem SARS-COV-2.

Nikt z nas nie wie, jak sytuacja się rozwinie, dlatego w trosce o bezpieczeństwo Wasze i nasze:

• Muzeum wstrzymuje swoją działalność.
  • Wszystkie zwiedzania do dnia 31.03.2020 zostają odwołane!
  • Sobota i niedziela 14-15.03.2020 to ostatnie dni funkcjonowania Muzealnego sklepu w tym miesiącu.
  • O wszystkich następnych zmianach oraz zasadach funkcjonowania Muzeum będziemy informować na Facebooku, Instagramie i naszej stronie internetowej.

Oczywiście cały czas jesteśmy aktywni wewnętrznie i zamierzamy nadchodzący czas przeznaczyć na tworzenie mnóstwa wspaniałych atrakcji, ofert i mydeł. Na pewno możecie się podziewać w tym roku wielu niespodzianek i nowych projektów związanych z mydłem, ale też z naszym kochanym miastem. Poza tym nadal będziemy aktywni na naszych kanałach social media, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak zwykle wiele ciekawych informacji. Spodziewajcie się też lekcji historii o dawnych epidemiach i sposobach, jakimi sobie z nimi radzona w dawnych czasach.

W razie potrzeby skontaktowania się z nami, polecamy przede wszystkim kontakt mailowy na adres warsztaty@muzeummydla.pl Mamy nadzieję, że zrozumiecie rzadszą obsługę telefonu ze względu na pracę zdalną.

Bądźcie zdrowi i trzymajcie się czysto!
Zespół Muzeum Mydła i Historii Brudu