Zmiany w funkcjonowaniu Muzeum

W zawiązku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-COV-2...

W zawiązku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-COV-2 oraz decyzją ministra kultury i dziedzictwa narodowego w trosce o bezpieczeństwo naszych gości postanawiamy:
1. Do najbliższej niedzieli włącznie Muzeum funkcjonuje normalnie. Prosimy, aby przychodzili do nas wyłącznie goście czujący się w 100% zdrowo. O zasadach funkcjonowania placówki po 15.03.2020 będziemy informować na bieżąco.
2. Ograniczamy ilość miejsc na każdą z grup, aby były bardziej kameralne.
3. Przed każdym zwiedzaniem nastąpi obowiązkowe DOKŁADNE mycie rąk. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionych zasad goście nie będą mogli uczestniczyć w wizycie muzealnej.
4. Pamiętajcie, że jedynie wcześniejsza rezerwacja miejsc gwarantuje wejście do naszego Muzeum.
5. Wszystkie grupy zorganizowane zarezerwowane w terminie 12-29.03.2020 otrzymają możliwość przeniesienia reprezentacji na inny termin, a w ostateczności zwrot wpłaconych zaliczek.

Brakuje mydła w marketach? U nas go nie zabraknie ;)