Zwiedzanie znowu możliwe!

Kochani! Mamy dla Was dobre wieści...

Zwiedzanie Muzeum będzie ponownie możliwe już od najbliższego poniedziałku (04.05.2020)! Marzyliśmy o tym od początku kwarantanny, bo gwar jaki robią nasi goście jest muzyką dla naszych uszu. Trzeba jednak pamiętać o bezpieczeństwie, dlatego zmieniamy nieco zasady funkcjonowania naszego obiektu.

Najważniejsze zmiany

• Muzeum będzie otwarte codziennie w godzinach 10:00-18:00.
  • Godziny wejść pozostają takie, jak poza sezonem letnim, czyli 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:00 i 17:00.
  • W trosce o Wasze bezpieczeństwo ograniczamy ilość osób do 5 na każde wejście.
  • Od 04.05.2020 uruchomimy ponownie nasz system rezerwacji online i by mieć pewność wejścia, lepiej wcześniej kupić bilet. Oczywiście na miejscu również będzie to możliwe.
  • Przed każdym wejściem odbywać się będzie obowiązkowe mycie rąk.

To świetne wiadomości, więc my zabieramy się za sprzątanie. Nie możemy już się doczekać Waszych odwiedzin!