Godziny otwarcia Muzeum Mydła i Historii Brudu

Godziny otwarcia Muzeum

Wizyta w naszym Muzeum zawsze składa się z dwóch części. Pierwsza to warsztaty mydlane, podczas których każdy wykona własne mydełko, wybierając kolor, zapach, kształt i dodatki. Druga to zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem i poznawanie historii higieny człowieka za pomocą ciekawostek i zabawnych anegdot. Z uwagi na stały program, który trwa ok. 50 minut, wejścia rozpoczynają się o określonych godzinach.


Muzeum jest czynne codziennie od 10:00 do 18:00. ZWIEDZANIE MUZEUM MYDŁA dostępne jest o stałych godzinach:

  • od lipca do marca: 10:30, 12:00. 13:30, 15:00, 16:00 i 17:00
  • kwiecień, maj, czerwiec dla grup zorganizowanych istnieje możliwość zarezerwowania zwiedzania o każdej pełnej godzinie między 10:00 a 18:00 **

Program trwa ok. 50 minut.


Jeśli chcecie nas odwiedzić, to zachęcamy do sprawdzenia wybranego terminu w Systemie Rezerwacji oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu dokonania rezerwacji.


Na każdy pokaz liczba biletów jest ograniczona, tylko wcześniejsza rezerwacja gwarantuje udział w warsztatach i zwiedzaniu.


Rezerwacje dla grup zorganizowanych przyjmujemy wyłącznie drogą mailową. Rezerwację odwołać należy zawsze mailem. W przypadku nieodwołania rezerwacji minimum na 3 dni przed planowaną wizytą zostanie wystawiona faktura w kwocie równoważnej wartości zamówionych biletów.


* Ze względu na liczne grupy zorganizowane, godziny mogą ulegać zmianie.
** W przypadku zajętych wszystkich godzin, istnieje możliwość rezerwacji zwiedzania o godz. 8:00, 9:00, 18:00, 19:00. Oferta ta dotyczy tylko grup zorganizowanych.