Jeszcze więcej atrakcji!

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

Bardzo lubimy naszych sąsiadów przy ulicy Długiej w Bydgoszczy i zdecydowanie faworytami wśród nich jest Karmelowa Kraina. Od lat współpracujemy przy obsłudze małych i dużych turystów w naszym mieście. Nasze mydła często wyglądają jak słodycze, choć absolutnie do jedzenia się nie nadają, a cukierki z nazywanych przez nas pieszczotliwie Karmelków, często bywają inspiracją do różnych ich wzorów.

Dlatego z wielką chęcią polecamy zapoznać się z ofertą Karmelowej Krainy, jeśli planujecie odwiedzić Bydgoszcz. W Karmelkach tak samo jak w Muzeum Mydła i Historii Brudu, uczestniczycie w niezapomnianych warsztatach i wychodzicie z niepowtarzalną (i smaczną) pamiątką!

Zainteresowany? Kliknij tutaj

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *