Sklep z pamiątkami Muzeum Mydła i Historii Brudu

Sklep z pamiątkami i mydłami

Muzeum Mydła i Historii Brudu to warsztaty mydlane i zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem, ale także sklep z pamiątkami i ręcznie robionymi mydłami. W naszym mydlanym sklepie znajdziecie najróżniejsze produkty związane z higieną i nie tylko. Jedne cieszą oczy, a inne pieszczą nos. Wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze! :)

Ręcznie robione mydła glicerynowe

Znajdziecie u nas różne, kolorowe mydeła glicerynowe o różnych wzorach, kształtach i kolorach. Są kwiatki, serduszka, samochody, koty, pistolety, granaty, torciki, ciasteczka, symbole Bydgoszczy i wiele innych.

Naturalne kosmetyki z Bydgoskiej Wytwórni Mydła

Najlepsze naturalne kosmetyki z naszej Bydgoskiej Wytwórni Mydła również znajdziesz w naszym sklepie! Mydła sodowe, oleje do ciała, peelingi, olejki do brody, a także linia #ParisNature oraz #nadBałtyk - wszystkie produkty są zawsze na miejscu. Zajrzyjcie też na bydgoskawytworniamydla.pl

Mydła marsylskie

Powiew pachnącego zachodu w postaci marsylskich perfumowanych mydeł na pewno zadowoli każdego wymagającego amatora pięknych zapachów. Wytwarzane są w St Auban sur Ouvèze Prowansji przy użyciu tradycyjnych metod. Nie zawierają parabenów. Ulega całkowicie biodegradacji.

 

Mydła aleppo

Szukasz mydła z Aleppo? Na posterunku! Wytwarzane na bazie oliwy z oliwek oraz oleju laurowego. Przeznaczone do cery wysuszonej i problematycznej. Całkowicie biodegradowalne. Znajdziecie u nas 3 wersje: z 20%, 35% i 55% zawartością oleju laurowego.

Książki o higienie i brudzie

Zapewnimy Wam też dawkę wiedzy historycznej, higienicznej, zdrowotnej oraz ciekawostek dla najmłodszych. W naszym sklepie każdy znajdzie lekturę odpowiadającą jego zainteresowaniom.

Magnesy

Lubicie magnesy? My uwielbiamy, dlatego mamy ich w Muzeum pełno. Jedne inspirowane PRL-em, inne typowo bydgoskie, jeszcze kolejne muzealne. Wasza lodówka będzie wyglądać tak pięknie, jak Nowojorska choinka przy Rockefeller Center!

Bambetle i inne takie

A na dodatek znajdziecie u nas pełno bambetli, takich jak ekotorby, przypinki, kubki, gąbki, długopisy, ołówki i mnóstwo innych.