Oferty łączone

27 zł osoba

2 godziny       27 zł/osoba
Każde dziecko kocha słodycze i dobrą zabawę, a jeśli połączymy to z nauką, to powstaje idealna propozycja dla każdego. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej wspólnie z naszym partnerem