Muzeum Mydła + Laser Fight

W zdrowym ciele zdrowy duch. W Muzeum Mydła dbamy o to drugie, natomiast Laser Fight zadba o to pierwsze.


Muzeum Mydła + Laser Fight 

LaserFight to pierwsze w województwie Kujawsko-Pomorskim miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag). Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Oryginalna nazwa tej atrakcji to Laser Tag, która w naszym kraju znana jest pod nazwą Laserowego Paintballa.

 

Z tradycyjnym paintballem ma to nie wiele wspólnego, ale w istocie sama zabawa polega na strzelaniu z tą różnicą, że za pomocą wirtualnych i co najważniejsze bezpiecznych pocisków. Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne graffiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. Wszystko to razem wzięte jest czymś czego jeszcze nie przeżyliście.

 

Wybierając ofertę łączoną, możesz najpierw na spokojnie odwiedzić Muzeum Mydła i Historii Brudu. Zrobić w nim swoje własne mydło i zwiedzić obiekt z przewodnikiem, a następnie wyszaleć się w Laser Fight. Wybierając odwrotną kolejność, masz pewność, że po szaleńczej grze w laser tag będziesz mógł odpocząć podczas zajęć w Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Oferta dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych

Cena biletu indywidualnego w pakiecie (do 10 osób): Muzeum Mydła 24 zł/os. + Laser Fight (30 minut) 10 zł/os.= 34 zł/os.

Cena biletu grupowego w pakiecie (od 15 osób): Muzeum Mydła 19 zł/os. + Laser Fight (120 minut) 25 zł/os. = 44 zł/os.

 

Jedyną możliwością skorzystania z oferty Muzeum Mydła + Laser Fight jest wcześniejsza rezerwacja miejsc telefonicznie lub mailowo:

  • Muzeum Mydła (52 515 70 15, warsztaty@muzeummydla.pl)
  • Laser Fight (530 500 412, kontakt@laserfight.pl).*

 

LaserFight jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra w Laser Tag nie wyrządza nikomu krzywdy.

 

*Laser Fight znajduje się na Dworcowej 100/3. Obiekty dzieli ok. 2 km odległości. Pamiętaj o tym przy dokonywaniu rezerwacji.