Muzeum Mydła + Zwiedzanie Miasta

Planując wizytę w Bydgoszczy, może chcielibyście zwiedzić nie tylko Muzeum Mydła i Historii Brudu, ale posłuchać również legend, ciekawostek o grodzie nad Brdą i poznać niezwykłe miejsca z nimi związane? To idealna oferta szczególnie dla grup, które planują odwiedzić nas w sezonach wiosennym, letnim i jesiennym.


Zwiedzaj Bydgoszcz w Minigrupie

Zapraszamy również mini grupy na weekend w Bydgoszczy. Co to jest mini grupa? To Ty i twoja rodzina lub znajomi. Przygotowaliśmy trzy propozycje weekendowych wycieczek po Bydgoszczy. Z przewodnikami zwiedzicie miasto piechotą, rowerem czy nawet z perspektywy kajaka. Żebyście nie musieli daleko szukać propozycja oprócz zwiedzania obejmuje też nocleg. Więc zakupując wycieczkę dostajecie zwiedzanie, nocleg, autorski przewodnik (e-book), garść wskazówek dotyczący pobytu w mieście i moc atrakcji Bydgoszczy. Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej!

 

Spacer po Bydgoszczy

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 1-godzinne, 2-godzinne, 3-godzinne i 4-godzinne spacery po Starym Mieście z przewodnikiem, który w ciekawy sposób odkryje przed Wami tajemnice naszego miasta. Co zawdzięczamy Kazimierzowi Wielkiemu? Gdzie się podział ratusz? Kim jest Węgliszek i skąd wychodzi Pan Twardowski? Skąd się wzięła Wyspa Młyńska? Na te i wiele innych pytań poznacie odpowiedzi, zwiedzając nasze miasto z przewodnikiem.


Jeśli przyjeżdżacie do nas dużą grupą zorganizowaną, to jest to idealne rozwiązanie - w czasie gdy połowa grupy świetnie się bawi w Muzeum Mydła i Historii Brudu, druga w tym czasie pozna bliżej Bydgoszcz, zwiedzając miasto. Po godzinie grupy zamieniają się miejscami - dzięki temu każdy w komfortowych, mniejszych grupach zrealizuje cały 2-godzinny program wypełniony zabawnymi anegdotami i ciekawostkami zarówno na temat miasta, jak i 5000 lat historii higieny człowieka. A do tego jeszcze wszyscy uczestnicy zabiorą własnoręcznie zrobione mydło do domu!

Oferta zwiedzania Bydgoszczy z przewodnikiem

Cennik przewodnika po mieście:

  • Przewodnik po mieście 1-2 godzin - 250 zł
  • Przewodnik po mieście 3 godziny - 350 zł
  • Przewodnik po mieście 4 godziny - 450 zł

Masz gości z zagranicy? Oferujemy także oprowadzanie po Bydgoszczy w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Po więcej informacji zadzwoń pod numer 52 515 70 15.

 

Oferta może być zrealizowana od poniedziałku do niedzieli od 9:00 do 18:00.

Jedynie wcześniejsza rezerwacja przewodnika po mieście i wizyty w Muzeum Mydła i Historii Brudu gwarantuje możliwość zrealizowania całego programu. Zamówienie można składać korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

 

Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o zwiedzanie zabytkowej Barki Lemara, rejs tramwajem wodnym po rzece Brdzie oraz (opcjonalnie) o posiłek. Wszystko to w ramach programu "Rejs, mydło i powidło!" od Visite.pl Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w odnośnik lub dzwoniąc pod numer +48 52 521 47 96