Zwiedzanie Muzeum + Karmelowa Kraina + Cafe Kino

Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej wspólnie z naszymi partnerami - Karmelową Krainą i Cafe Kino!

Muzeum Mydła + Karmelowa Kraina + Cafe Kino

Każde dziecko kocha słodycze, dobre kino, a jeśli połączymy to z nauką, to powstaje idealna propozycja dla każdego. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej wspólnie z naszymi partnerami - Karmelową Krainą i Cafe Kino!

Zabierzemy Was w kilkugodzinną podróż pełną niesamowitych obrazów, smaków i zapachów. W Muzeum Mydła i Historii Brudu weźmiecie udział w warsztatach mydlanych, podczas których wykonacie własne mydełko i odkryjecie 5000 lat historii higieny człowieka przez zabawne ciekawostki i anegdoty. W Karmelowej Krainie każdy uczestnik pozna bliżej zawód Karmelarza, zobaczy na własne oczy, jak wykonuje się słodycze z karmelu oraz własnoręcznie wykona lizaka lub czekoladę, wybierając kształt i dodatki. A w Cafe Kino usiądziesz wygodnie i zrelaksujesz się, oglądając jeden ze specjalnie wyselekcjonowanych filmów dobranych do grupy wiekowej.

Muzeum Mydła i Historii Brudu

Muzeum Mydła przygotowało dla Was:

• Warsztaty mydlane
    • Warsztaty obejmujące wykonanie własnego mydła: wybierz kolor, zapach, kształt i dodatki
      + Zwiedzanie po ekspozycji z przewodnikiem
    • Czas: ok. 50-60 min
    • Cena: 15 zł/os.

Karmelowa Kraina

Karmelowa Kraina przygotowała dla Was trzy propozycje:

• Warsztaty „Zrób sam lizaka” dla grup powyżej 10 osób:
    • Warsztaty z robieniem lizaków: pokaz produkcji, degustacja ciepłego cukierka, wykonanie własnego lizaka
    • Czas: ok. 40 min
    • Cena: 12 zł/os.

• Warsztaty „Zrób sam czekoladę” dla grup do 20 osób:
    • Warsztaty z tworzeniem czekolady: film o pochodzeniu czekolady oraz wykonanie i dekoracja własnej czekolady w kształcie gwiazdki/serduszka/koła (50g)
    • Czas: ok. 45 min
    • Cena: 13 zł/os.

• Warsztaty „Zrób sam lizaka i czekoladę” dla grup do 20 osób:
    • Warsztaty z robieniem lizaków (pokaz produkcji, degustacja ciepłego cukierka, wykonanie własnego lizaka)
      + Warsztaty z tworzeniem czekolady (film o pochodzeniu czekolady oraz wykonanie i dekoracja własnej czekolady w kształcie gwiazdki/serduszka/koła).
    • Czas: ok. 60 min
    • Cena: 24 zł/os.

Cafe Kino

Cafe Kino przygotowało dla Was dwie propozycje:

• Seans w Cafe Kino - dla grup powyżej 15 osób:
    • Czas: w zależności od filmu ok. 74-110 min
    • Cena: 6 zł/os.
  • Seans w Cafe Kino z napojem - dla grup powyżej 15 osób.
    • Uczestnicy oglądają wybrany z repertuaru film (na dole strony) na dużym ekranie. Każdy otrzymuje napój
    • Czas: w zależności od filmu ok. 74-110 min
    • Cena 10 zł/os.

Realizacja oferty łączonej z Karmelową Krainą jest możliwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00 po wcześniejszej rezerwacji miejscRezerwacji należy dokonać, wysyłając e-maila na adres warsztaty@muzeummydla.pl.

Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o seans filmowy w Cafe Kino oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem - więcej informacji znajdziesz w zakładce Oferty łączone lub dzwoniąc pod numer 52 515 70 15.

Do kosztu każdego z wariantów oferty Karmelowej Krainy należy doliczyć cenę biletu do Muzeum Mydła i Historii Brudu.