Utrudnienia w ruchu

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” min_height=”850.6px” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” custom_margin=”-103px|||||” global_colors_info=”{}”]

 

 

Jedziecie do nas autokarem? Mamy kilka wskazówek!

Wiemy, że najczęściej jako punkt wysadzania grup wycieczkowych z autokaru wybieracie zatoczkę przy Operze Novej (ul. Focha). 

Aktualnie budowany jest kolejny krąg bydgoskiej opery, a to powoduje małe utrudnienia w ruchu pomiędzy nią, a naszym Muzeum i Wyspą Młyńską.

Most „kłódkowy” jest zamknięty, dlatego proponujemy spacer przez ul. Mostową (jest piękna, po drodze możecie przywitać się z Przechodzącym i Spichrzami!). 

Inną możliwością, jest parkowanie na Placu Kościeleckim, wycieczkowicze będą mogli przejść przez niemal całą, piękną ulicę Długą, prosto na zwiedzanie Muzeum Mydła i Historii Brudu.

W razie pytań, na pewno aktualne informacje co do dojazdu i parkowania autokarów będzie mieć Biuro Informacji Turystycznej!

tel.:  +48 52 340 -45-50   e-mail: info@visitbydgoszcz.pl

Pamiętajcie, żeby doliczyć sobie kilka minut marszu do planu wycieczki, co by nie spóźnić się na żadną atrakcję! 

[/et_pb_text][et_pb_image src=”https://muzeummydla.pl/wp-content/uploads/2023/03/brda.png” title_text=”brda” _builder_version=”4.18.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *