Zwiedzanie dla grup z niepełnosprawnościami

Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy od zawsze dbało aby każdy gość czuł się u nas komfortowo i skorzystał z eskpozycji w najbardziej przystępny sposób.

Z tego powodu dostępna jest u nas specjalna ścieżka zwiedzania, dostosowana do potrzeb osób, które wymagają większego zaangażowania zmysłu dotyku, słuchu, większej ilości miejsca (np. na wózki inwalidzkie) lub dodatkowych opiekunów.

Zwiedzanie wraz z warsztatami mydlanymi są dla każdego i naszą misją jest, aby każdemu je umożliwić.

*cena 450zł dotyczy grupy do 25 osób. Istnieje możliwość zwiększenia liczebności grupy do maksymalnie 35 uczestników. Koszt biletu dla każdej kolejnej osoby to 20 zł.

Jeśli czujesz, że Ty i Twoja grupa potrzebujecie skorzystać z odrębnej ścieżki zwiedzania naszego muzeum, uprzedź nas pisząc maila na adres: rezerwacje@muzeummydla.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY