Masz już pomysł na prezent?

Bo my mamy kilka, całkiem ciekawych propozycji!

W grudniu wszyscy głowy mamy w kolorowym papierze, wstążkach i kartonach – bo zaraz święta i czas zaopatrzyć się w upominki dla całej rodziny i znajomych. Jeśli jeszcze nie znalazłeś “tego czegoś” to zapraszamy do naszego krótkiego prezentownika.

• Mydło

Pierwsza pozycja, najważniejsza. Każdy mydła używa, każdy mydła potrzebuje! (a przynajmniej ekipa z naszego muzeum jest takiego zdania). Mydło pod choinką nie musi już być całkiem niechcianym prezentem – w naszym sklepie znajdziecie piękne, wykonane z wręcz cukierniczą precyzją – mydła muffinki i torciki, czyli małe dzieła sztuki*. Dla najmłodszych znajdą się także mydlane klocki i ludziki!

•  Świeca sojowa

Tam gdzie mydło tam i świece, z pewnością wiecie skąd to powiązanie (a jeśli nie, to zapraszamy na zwiedzanie, tam wszystko wyjaśnimy). Świecy u nas dostatek, robimy je ręcznie w Bydgoszczy i mamy same piękne zapachy, znajdziesz coś dla każdego.

• Wspólny czas!

Możemy go podarować na mnóstwo sposobów, jednak z naszej strony proponujemy kilka faworytów. Przygotowaliśmy trzy zestawy pełne zabawy – do wyrobu mydła, świec sojowychkul kąpielowych! Podaruj swoim bliskim czas i zróbcie coś razem 🙂

• Coś na później…

Ostatnia propozycja, czyli Voucher do Muzeum Mydła i Historii Brudu! Oferta naszego muzeum ciągle się powiększa, więc nie musisz się martwić czy ktoś u nas już był. Zaproś swoją rodzinę i przyjaciół na warsztaty z wyrobu świec sojowych, które odbywają się kilka razy w roku – voucher może być bez daty, by wykorzystać go w najbardziej pasującym terminie!

*Mydła nie nadają się do jedzenia, nawet jeśli łudząco je przypominają i pachną jak smakowity piernik, czekolada czy cokolwiek innego!

Na prezenty polecamy również: