Odkryj nasze Muzeum na Instagramie i Facebooku

gumowe kaczuszki
[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.18.0″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Witajcie, Dzielni Mydlarze, Miłośnicy naszego Muzeum!

Nie wszyscy z Was wiedzą, ale Muzeum jest całkiem aktywne w internecie. Chcieliśmy Was zaprosić do obserwowania naszych kanałów społecznościowych, na których dzielimy się aktualnościami, inspiracjami i kulisami naszych najnowszych projektów.

Jesteśmy na Instagramie, znajdziecie tam przede wszystkim zdjęcia ze zwiedzania i relacje z codzienności w naszym muzeum.

Na Facebooku oczywiście też mamy swoją stronę, a to najlepsze i najbardziej aktualne źródło informacji, np. o zmianach godzin pracy Muzeum.

Uwielbiamy, jak robicie zdjęcia w naszym Muzeum i chwalicie się własnoręcznie robionymi mydłami. Śmiało, oznaczajcie nas, a my udostępnimy zdjęcia dalej w świat!

PS jeśli jeszcze Wam mało, to Bydgoska Wytwórnia Mydła (czyli druga, kosmetyczna twarz Muzeum Mydła i Historii Brudu) także ma swoje „soszjale” Instagrama i Facebooka 😉

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *