Odkryj nasze Muzeum na Instagramie i Facebooku

gumowe kaczuszki

Witajcie, Dzielni Mydlarze, Miłośnicy naszego Muzeum!

Nie wszyscy z Was wiedzą, ale Muzeum jest całkiem aktywne w internecie. Chcieliśmy Was zaprosić do obserwowania naszych kanałów społecznościowych, na których dzielimy się aktualnościami, inspiracjami i kulisami naszych najnowszych projektów.

Jesteśmy na Instagramie, znajdziecie tam przede wszystkim zdjęcia ze zwiedzania i relacje z codzienności w naszym muzeum.

Na Facebooku oczywiście też mamy swoją stronę, a to najlepsze i najbardziej aktualne źródło informacji, np. o zmianach godzin pracy Muzeum.

Uwielbiamy, jak robicie zdjęcia w naszym Muzeum i chwalicie się własnoręcznie robionymi mydłami. Śmiało, oznaczajcie nas, a my udostępnimy zdjęcia dalej w świat!

PS jeśli jeszcze Wam mało, to Bydgoska Wytwórnia Mydła (czyli druga, kosmetyczna twarz Muzeum Mydła i Historii Brudu) także ma swoje “soszjale” Instagrama i Facebooka 😉